Tania i szybka wysyłka - sprawdź SZCZEGÓŁY
Bezpieczne zakupy - sprawdź SZCZEGÓŁY

Empathy EDP

THE HOUSE OF OUD

THoO Klem Garden Collection

Słuchając duszy innej osoby

Stan: produkt niedostępny

NASZA CENA: 795,00 zł / szt.

Jakość oudu podsyca niesłabnące zapotrzebowanie na ten surowiec, oud pod względem wartości i ekskluzywności porównywany do płynnego złota... The House of Oud stale  wyznacza nowe trasy i odkrywa nowe miejsca poszukując nowych gatunków najwyższej jakości oudu.

Empathy to najnowsza kompozycja z kolekcji Klem Garden, celebrująca  ten magiczny moment z pogranicza snu i jawy, którego doświadczamy w arabskim ogrodzie paląc szisze. Kompozycja oddaje hołd szlachetności dusz, które spełniają się w przyjaźni, jak i w miłości. W świecie zdominowanym przez puste słowa i samotność wśród tłumu,  to moment spokoju, kiedy wsłuchujesz się w duszę drugiej osoby, dając jej największy dar naszej uwagi.

Słodkie akordy kwiatów gruszy w otwarciu wiodą ku sercu z aromatu malin i liści tabaki. Drzewno-leśną bazę podtrzymuje wyrafinowany i nieuchwytny zapach palonego drewna. Empathy to opowiadane szeptem historie, najskrytsze marzenia.

Indonezja może się pochwalić trzema gatunkami oudu:  , z Celebesu - o słodkim i łagodnym aromacie, z Borneo - o miękkich drzewnych nutach oraz z Papui - o suchym i intensywnie drzewnym charakterze.

W składzie:kwiaty gruszy, kwiaty maliny, indyjska dawana, tabaka, akord malin, palone drewno, piżmo, żywica benzoesowa, jodła pospolita, oud z Papui

 

9 innych produktów z tej kategorii


Wszystkie prawa zastrzeżone: Oryginaly.com
Projekt i wykonanie: www.kochalski.pl