Tania i szybka wysyłka - sprawdź SZCZEGÓŁY
Bezpieczne zakupy - sprawdź SZCZEGÓŁY

Wonderly EDP

THE HOUSE OF OUD

THoO Desert Day Collection:
Śnieg na pustyni

Stan: produkt niedostępny

NASZA CENA: 795,00 zł / szt.

Jakość oudu podsyca niesłabnące zapotrzebowanie na ten surowiec, oud pod względem wartości i ekskluzywności porównywany do płynnego złota... The House of Oud stale  wyznacza nowe trasy i odkrywa nowe miejsca poszukując nowych gatunków najwyższej jakości oudu.

Wonderly jest celebracją magicznego momentu, zawieszonego między snem a jawą, kryształowego śniegu na pustyni. Kompozycja otwiera umysł na nieskończone możliwości. Nic nie jest niemożliwe! Bo przecież wszystko może się zdarzyć! Tu gorąca energia pustyni spotyka czystość śniegu, gdy ciepła mirra łączy się z transparentnym, eleganckim irysem. Od samego otwarcia zapach promieniuje błogim szczęściem: owoce zachwycają radosną słodyczą, otwierając w sercu drogę delikatnym białym kwiatom. Afrykańskie neroli i jaśmin nadają  elegancji, a wanilia z Madagaskaru i sandałowiec z Majsuru razem z jemeńskim kadzidłem dodają kompozycji otulającej głębi.

W składzie: jagody goi, morela, afrykańskie neroli, kwiaty migdałowca, jaśmin Sambac, cedr wirginijski, konkret irysa włoskiego, sandałowiec z Majsuru, mirra z Synaju, Cosmone, wanilia z Madagaskaru, kadzidło (olibanum) z Jemenu

 

7 innych produktów z tej kategorii


Wszystkie prawa zastrzeżone: Oryginaly.com
Projekt i wykonanie: www.kochalski.pl