Tania i szybka wysyłka - sprawdź SZCZEGÓŁY
Bezpieczne zakupy - sprawdź SZCZEGÓŁY

Breast Enhancer Firming Cream

PUPA MILANO

Pupa Krem Powiększający i ujędrniający Biust

Stan: produkt dostępny

NASZA CENA: 139,00 zł / szt.

Jeśli chcesz "podnieść" piersi i mieć większy biust zastosuj krem który sprawi że skóra będzie bardziej jędrna i sprężysta już po pierwszych zastosowaniach. Zalecany do przeciwdziałania wiotczeniu po odchudzaniu, po ciąży. Jest to płynny krem, szybko wchłaniany, o intensywnym działaniu ujędrniającym, z efektem objętości. Owija piersi w folię podtrzymującą, elastyczną i niewidoczną, jak gdyby była kosmetycznym biustonoszem i sprzyja wzrostowi objętości.
Wynik: Pierś wydaje się jędrniejsza,
sprężysta i zwarta, + 1 cm obwodu piersi po 8 tygodniach.

Nie zakłóca układu hormonalnego
Nie zaleca się podczas ciąży i laktacji
Niskie ryzyko alergii
Testowany dermatologicznie
Wyprodukowano we Włoszech

* SPRAWDZONA SKUTECZNOŚĆ
Skuteczność leczenia została przetestowana na 80 kobietach. Po 8 tygodniach stosowania 2 razy dziennie, Dermatolog mierzył średni wzrost obwodu piersi o 1,04 cm u kobiet, które korzystały z
Volumizatora Piersiowego. Jego kompleks zawiera substancję czynną Volufiline wyekstrahowaną z Gardenia z Azji, co ułatwia gromadzenie lipidów w komórkach tłuszczowych i stymuluje fizjologiczny mechanizm skóry generujący wzrost grubości warstwy tłuszczowej, co przyczynia się do wzrostu objętości piersi. Polimerowy system o wysokiej masie cząsteczkowej otula pierś w folię nośną, elastyczną i niewidoczną, jak gdyby była kosmetycznym biustonoszem. Pochodna czarnej herbaty o ujędrniających właściwościach elastycznych w połączeniu z folią polimerową sprzyja ponownemu tkaniu tkanek. Witamina E chroni przed wolnymi rodnikami, a witamina F wzmacnia barierę skórną.

30 innych produktów z tej kategorii


Wszystkie prawa zastrzeżone: Oryginaly.com
Projekt i wykonanie: www.kochalski.pl