Tania i szybka wysyłka - sprawdź SZCZEGÓŁY
Bezpieczne zakupy - sprawdź SZCZEGÓŁY

Creed Aventus EDP

CREED

Każdy mężczyzna powinien zaznać luksusu zapachu Aventus

Stan: produkt dostępny

NASZA CENA: 715,00 zł / szt.

Zapach Aventus stworzył mistrzowski perfumiarz szóstej generacji rodziny Creedów - Olivier Creed.

Aventus został zainspirowany dramatycznym życiem Cesarza Napoleona, który toczył wojny, zaprowadzał pokój i bujnie romansował, kłusując na koniu zawsze zmierzał do zwycięstwa. Wszystko na warunkach, które on sam stawiał. Fascynująca historia wielkiego dowódcy została opowiedziana zapachem.

Stworzony został z ręcznie wyselekcjonowanych składników, zdobytych na całym świecie przez Erwina Creeda, (przedstawiciela siódmej generacji rodziny i przyszłego szefa firmy). Niezrównany Aventus to absolutnie niezbędny zapach dla wszystkich, którym zależy, aby żyć pełnią życia.

Esencje, które wybrał Creed zostały przewiezione do francuskiego labolatorium, gdzie ojciec i syn wspólnie stworzyli Aventus. Stosowali ręczne metody produkcji, te same które Creed opracował w 1760r. Rezultatem jest doskonały produkt, odpowiedni dla najbardziej wymagającej klienteli. Uosabia siłę, władzę, wizjonerstwo i sukces.

W składzie: czarna porzeczka, włoska bergamotka, francuskie jabłka i królewski ananas, róże, sucha brzoza, marokański jaśmin i paczula, piżmo, mech dębowy, szara ambra, wanilia

15 innych produktów z tej kategorii


Wszystkie prawa zastrzeżone: Oryginaly.com
Projekt i wykonanie: www.kochalski.pl